II Cykl warsztatów – przepis na stabilną konstrukcję

Ruszył nabór do II edycji cyklu BEZPŁATNYCH warsztatów dla rodzin rekonstruowanych z powiatu poznańskiego, średzkiego, terenu miasta Poznań i Środy Wielkopolskiej!

Pierwsze zajęcia rozpoczną się już 20.08.2012r. w Środzie Wlkp. i potrwają do 30.09.2012r. W tym roku mamy małą zmianę i zajęcia w Środzie Wlkp. skierowane są do młodzieży w wieku 12-18 lat. Przez 6 tygodni będziecie mogli skorzystać z warsztatów z komunikacji, doradztwa zawodowego i zajęć z relaksacji. Warsztaty będą się odbywały w Centrum Rehabilitacji ASGO przy ul. Wrzesińskiej 12 w Środzie Wielkopolskiej.

Serdecznie zapraszamy! To świetna odpowiedź na wakacyjną nudę!

Natomiast rodziny z Poznania (osoby dorosłe, ich partnerów, dzieci i pasierbów) zapraszamy już 1 października do naszej nowej siedziby przy ul. Pięknej 44 w Poznaniu.

W celu zapisania się do projektu prosimy o kontakt mailowy:fundacja@fundacjaadams.org.pl lub telefoniczny: 668 839 524.

<< Pobierz formularz rejestracyjny >>

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego