Przepis na stabilną konstrukcję – warsztaty dla rodzin rekonstruowanych.

Twoja rodzina przechodzi kryzys i nie możecie się porozumieć? Jesteś samotnym ojcem?

Zostałaś macochą i nie wiesz jak odnaleźć się w nowej sytuacji, a może nie możesz dogadać się ze swoim pasierbem?

Potrzebujesz motywacji do działania? Odkryj swój potencjał i weź udział w BEZPŁATNYM projekcie „Przepis na stabilną konstrukcję”.

Podczas trwania projektu będziesz mógł skorzystać z fachowej pomocy pedagoga, psychologa i doradcy zawodowego.

Twoje dziecko, lub pasierb będzie mógł uczestniczyć w zajęciach z Tobą!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty „Przepis na stabilną konstrukcję”!

Warsztaty prowadzone będą w dwóch cyklach – jeden w Poznaniu, drugi w Środzie Wielkopolskiej. W ramach jednego cyklu będzie można uczestniczyć w zajęciach komunikacyjnych z budowania pełnych ciepła, zrozumienia, wzajemnego szacunku oraz otwartości relacji rodzinnych, zajęciach doradczych oraz relaksacyjnych z elementami jogi.

Warsztaty w Poznaniu ruszają już od września, natomiast w Środzie od połowy października.

Nadaj relacjom w swojej rodzinie nową jakość!

Jesteś zainteresowana/y?

Zadzwoń – 668 839 524 lub napisz: fundacja@fundacjaadams.org.pl.

Jesteś zdecydowana/y wziąć udział w projekcie? Pobierz nasz formularz i prześlij do nas mailem: fundacja@fundacjaadams.org.pl

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego