Współpracują z nami

 

Aleksandra Cyran
studentka I roku studiów magisterskich: edukacji elementarnej i terapii pedagogicznej oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka na UAM w Poznaniu, wieloetatowa wolontariuszka:). Miłośniczka tańca, literatury, warsztatów doskonalących i aktywnego wypoczynku. Po studiach zamierza zajmować się wczesnym wspomaganiem rozwoju dzieci z wadą słuchu.

Małgorzata Siewkowska
Magister pedagogiki specjalnej. Pracuję jako wychowawca zajęć pozalekcyjnych na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej . Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne z dziećmi przewlekle chorymi. Organizuję spotkania z ciekawymi ludźmi dla oddziałowych mam i pacjentów.

Krzysztof Pancewicz
wf-ista pracujący od lat z młodzieżą, na co dzień uczy w poznańskim „Paderku” czyli VI LO im. J.I. Paderewskiego w Poznaniu. Współpracował z nami przy wielu projektach, dzięki czemu nasze dzieciaki i ich rodzice wychodzili uśmiechnięci i zrelaksowani, a każdy oporny dał się zagonić do ćwiczeń. Jego pasją jest piłka nożna. Trenuje zespoły III i IV ligowe, oraz tych najmłodszych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z footballem. Tata dwóch urwisów Dominika i Kacpra.

Magdalena Ławreszuk
psycholog, psychoterapeuta. Obecnie kształci się w kierunku psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Na co dzień pełni obowiązki psychologa oraz instruktora terapii zajęciowej w Środowiskowym Domu Samopomocy „Zielone Centrum” gdzie pomaga osobom po przebytych kryzysach psychicznych. Interesuje się sportem, nauką języka angielskiego oraz podróżami.

Maciej Lipiński -Radca Prawny

 Agata Banaszak – Zakręcona Pani Architekt Wnętrz z dyplomem Magistra Sztuki i z milionem pomysłów na minutę. Cierpiąca na chroniczny brak czasu na ich realizację. Te, które jednak uda się wcielić w życie pielęgnuje i rozwija. Jednym z takich pomysłów są Adamsowe Kiermasze, których jest współorganizatorem. Opiekunka strony graficznej Fundacji. W wolnych chwilach szyje, dzierga biżuterię, robi zdjęcia, projektuje i remontuje mieszkania  – a czasem robi wszystkie te rzeczy na raz 🙂 .

Marta Małgorzata Kwapisz – teatrolog. Wiem, co to teatr – od samego początku studiów cierpliwie sprawdzam teorię w praktyce. W ramach poznańskiej teatrologii skończyłam specjalizacje związane z programowaniem festiwali oraz animacji społeczności lokalnych,a dodatkowo specjalizację operologiczną. Uwielbiam absurd. Najbardziej ten, który stymuluje wyobraźnię. Dobrze czuje się w rzeczywistości wirtualnej i realnej.
Słowem otwierającym wszystko jest… teatr.Wakacje podczas studiów spędzam jako wychowawca kolonijny różnych grup wiekowych. Mam doświadczenie jako opiekun Młodych Agentów, a także – rycerz Jedi. W ISTO – trener i opiekun grup 9-15 lat.

Katarzyna Lis – absolwentka historii sztuki i podyplomowego przygotowania pedagogicznego.
Od lat pracuję z dziećmi i młodzieżą – w warszawskim Centrum Nauki Kopernik objaśniałam, jak funkcjonuje otaczający nas świat i my sami, w Caritas Drohobycz (Ukraina) zajmowałam się podopiecznymi z ubogich rodzin, a także byłam lektorem języka polskiego, w Kościerzynie na Kaszubach pracowałam w Kościerskim Centrum Wolontariatu, z pełnymi pomysłów i energii wolontariuszami. Pasjonuję się literaturą i kulturą krajów położonych na wschód od Polski. W ISTO – trener i opiekun grup 9-15 lat.